Kontakt

Centrum Rozwoju Mindloop

Telefon

500 593 432

E-mail

szkolenia@mindloop.pl

FAQ

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego warto skorzystać z usług szkoleniowych Centrum Rozwoju MINDLOOP?

Szkolenia prowadzą trenerzy – praktycy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalizujący się w swojej branży. Są to jednocześnie osoby, które lubią dzielić się wiedzą i rozwijać umiejętności uczestników szkoleń. Szkolenia z obszaru prawa, przedsiębiorczości i rozwoju osobistego wzbogacone są o drukowane materiały szkoleniowe i ciekawe prezentacje. Proces szkolenia może zostać na Państwa życzenie rozszerzony o dodatkowe doradztwo.
Szkolenia są konkretne i praktyczne.

Kiedy dokonuję płatności i w jaki sposób?

Płatność za udział w szkoleniu należy uiścić na konto Centrum Rozwoju MINDLOOP Monika Bezak, po uprzednim otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i faktury proforma.

Gdzie znajdę informację o planowanych szkoleniach?

Zaplanowane szkolenia znajdują się w zakładce NAJBLIŻSZE SZKOLENIA.

W przypadku szkoleń jeszcze nie zaplanowanych,                         a znajdujących się w ofercie firmy, prosimy o bezpośredni kontakt mail’owy lub telefoniczny.

Co jeśli będę chciał/a zrezygnować?

Jest to możliwe do 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia. Jeśli opłata została już dokonana, Wykonawca zwraca ją na konto Uczestnika. Ewentualnie Uczestnik otrzymuje propozycję kolejnego wolnego terminu.

W przypadku, jeśli rezygnacja nastąpi później niż 10 dni przed szkoleniem, Uczestnik ponosi 100% ceny szkolenia.

Co jeśli szkolenie nie odbędzie się z przyczyn
niezależnych od Organizatora?

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn od nas niezależnych, w szczególności w przypadku, gdy ilość osób chętnych do udziału w szkoleniu, będzie mniejsza niż 8 osób. Jeśli opłata została już dokonana, Wykonawca zwraca ją na konto Uczestnika. Ewentualnie Uczestnik otrzymuje propozycję kolejnego wolnego terminu.

Jaka jest tematyka szkoleń?

Szkolenia oscylują wokół 3 filarów:

  • prawo
  • przedsiębiorczość
  • rozwój osobisty

Tematyka jest zgodna z doświadczeniem osób prowadzących, m.in. procesy budowlane FIDIC, zamówienia publiczne, rozwój działalności biznesowej, budzenie kreatywności, poprawna wymowa, porady dla rodziców z zakresu wychowania.
Na Państwa życzenie możemy zorganizować szkolenie „na zamówienie”.

Jak liczne są grupy?

Grupa zostaje uruchomiona, jeśli zbierze się minimum 8 osób. Maksymalna liczebność to 10 osób. Oczywiście na zamówienie Klienta możemy ustalić indywidualne warunki.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenia realizowane są cyklicznie w różnych miastach, główne ośrodki to: Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk.

PROCEDURA – JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE:

  1. Wypełnij Formularz on-line albo prześlij do nas skan wypełnionego Formularza na adres e-mail: szkolenia@mindloop.pl, w którym zaznaczasz temat i datę szkolenia zgodnie z terminarzem zamieszczonym na stronie www w zakładce NAJBLIŻSZE SZKOLENIA
  2. W przypadku szkoleń jeszcze nie zaplanowanych, a znajdujących się w ofercie firmy, prosimy o bezpośredni kontakt mail’owy lub telefoniczny.
  3. Czekaj na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i fakturę proforma
  4. Dokonaj płatności zgodnie z fakturą proforma